Круглий канальний вентилятор Ostberg KVFU 315 B

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Розхід повітря | 1220 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 48 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2600 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 460x460x158 мм |
| Споживана потужність, Вт | 189 Вт |
| Робоча температура, °C | +50°С |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 230 V / 50 Hz |
Компанія Ostberg розробила лінійку вентиляторів KVFU 315 B, які по своїй продуктивності набагато краще інших їм подібних. Але якщо порівнювати його з вентиляторами серії С, то він трохи поступається в потужності, зате по іншим параметрам нітрохи не гірше.
Канальні вентилятори KVFU 315 B мають діаметр 315 мм, і кріпляться на стіну за допомогою пластини.
Вентилятори для круглих каналів укомплектовані ущільненими підшипниками, корпус виконаний з якісної сталі, що на багато збільшує термін їх служби.
Для більш тривалої експлуатації вентилятор варто очищати декількох разів на рік.
Канальні вентилятори мають загнуті назад лопаті, що дозволяє досягти високого тиску в повітропроводі, і тим самим збільшити ефективність роботи.
Так само вентилятор може бути встановлений в будь-якому положенні.
Фірма Ostberg оснащує вентилятори термоконтактом з можливістю автоматичного перезавантаження, це дозволяє вберегти двигун від перегріву.
Детальну інформацію про товар Ви можете дізнатися у консультантів Альтер Ейр по ☎0800330828.














