Круглий канальний вентилятор Ostberg CV 250 C

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 49 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2420 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розхід повітря | 1105 м³/ч |
| Розміри, мм | 378х378х117 мм |
| Споживана потужність, Вт | 192 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 °C |
| Вага | 4.4 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 220 V / 50 Hz |
Ostberg CV 250 C канальні вентилятори з високою продуктивністю, призначені для експлуатації в промислових приміщеннях. Корпус зроблений з гальванізованої сталі, і оснащений пластиною для настінного кріплення.
Вентилятор серії CV має регулювання швидкості, яка здійснюється через зміни напруги на тиристорі або трансформаторі, до одного трансформатора може бути підключено не більш 2 вентиляторів. Вентилятори канальні модельного ряду CV 250 C не використовуються для роботи у вибухонебезпечних приміщеннях, а так само для транспортування через воздуховод сажі або пилу. Діаметр патрубка становить 250 мм.
Всі вентилятори поставляються в готовому до експлуатації вигляді, і мають гарантію від виробника.
Детальну інформацію про товар Ви можете дізнатися у фахівців Альтер Ейр по ☎0800330828.
Робоча характеристика Ostberg CV 250 C
Габаритне креслення Ostberg CV 250 C


















