Круглий канальний вентилятор Ostberg CK 200 B1

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Розхід повітря | 976 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 45 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2750 об/хв |
| Опції керування | Стандарт, регулювання швидкості (опціонально) |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 345 х 345 х 228 мм |
| Споживана потужність, Вт | 145 Вт |
| Робоча температура, °C | до +80 |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Шведська компанія Ostberg надає канальні вентилятори CK 200 B1, призначених для круглих повітропроводів діаметром до 200 мм. Завдяки тому, що конструкція поставляється повністю в зібраному вигляді, процес монтажу пройде швидко, а встановлювати вентилятор можна в будь-якому зручному положенні. Ця модель вирізняються високою ефективністю, підвищуючи тиск у повітропроводах, вентилятор гарантує, що всі повітряні маси будуть видалені з кімнати.
Компактний корпус має поліпшені аеродинамічні характеристики, порівняно з моделями більш раннього виробництва. Також він не займає багато простору, а гальванізована сталь, з якої виготовляється пристрій, гарантує тривалий період роботи. Такий результат вдається досягти ще й завдяки використанню індукційного двигуна вентилятора, який працює на кулькових підшипниках. Додатково він оснащений зовнішнім ротором і термозахистом з автоматичним перезапуском, який запобігає його перегріванню. Цю модель рекомендується використовувати під час безперервної роботи.
Для регулювання швидкості обертання вентилятора необхідно використовувати безкроковий тиристор або п'ятиступінчастий трансформатор. До такого пристрою можна підключати кілька пристроїв. Подальша експлуатація не принесе клопоту. Власникам необхідно чистити вентилятор з періодичністю один раз на 6 місяців. А завдяки швидкознімним муфтам, робити це можна без застосування спеціальних інструментів.
Також вентилятор Ostberg CK 200 B1 має повітряний фільтр, який запобігає потраплянню засмічень у систему вентиляції. Зворотний клапан унеможливлює потрапляння брудного повітря з центральної вентиляційної системи в кімнату.









