Круглий канальний вентилятор Ostberg CK 125 A1

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Розхід повітря | 317 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 35 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1960 об/хв |
| Опції керування | Стандарт, регулювання швидкості (опціонально) |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 243 х 243 х 188 мм |
| Споживана потужність, Вт | 41 Вт |
| Робоча температура, °C | до +80 |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Канальний вентилятор CK 125 A1 - потужна і високопродуктивна модель відомої шведської компанії Ostberg. Пристрій гарантує ефективну витяжку відпрацьованого повітря з приміщень з різною функціональною спрямованістю: дім, квартира, офіс, магазин, склад тощо. монтаж може відбуватися в будь-якому зручному положенні. Для встановлення діаметр повітропроводу не повинен перевищувати 125 мм.
Великим плюсом є те, що ці моделі поставляються в повністю зібраному вигляді, що значно спрощує процес монтажу вентилятора. Також це гарантує тривалий термін служби і надійність пристрою. Подальша експлуатація не завдасть клопоту, власникам необхідно чистити пристрій з періодичністю 1 раз за 6 місяців. Конструкція вентилятора Ostberg CK 125 A1 невеликого розміру, а корпус виконано з гальванізованої сталі, що додатково збільшує тривалість роботи без механічних пошкоджень. Крім того, пристрій має аеродинамічний корпус, а лопаті вентилятора спрямовані назад. Таке рішення забезпечує більш високий тиск і, відповідно, підвищену ефективність роботи.
Вентилятори укомплектовані індукційним двигуном, який забезпечує рух крильчаток до 1960 об/хв. Він оснащений зовнішнім ротором і кульковими підшипниками, які забезпечують до 30 000 годин роботи без потреби сервісного обслуговування. Дуже практична опція - наявність регулювання швидкості, завдяки якій здійснюється зміна напруги за допомогою тиристора або трансформатора, який має п'ять ступенів. Канальний вентилятор оснащений зворотним клапаном, який забезпечує відсутність зворотної тяги. Вбудовані повітряні фільтри унеможливлюють потрапляння механічних засмічень у вентиляційну систему.
Дізнатися докладніше про канальний вентилятор Ostberg CK 125 A1 і придбати його за доступною ціною в Києві (з можливістю доставки по областях) можна, звернувшись до консультантів компанії Альтер Ейр.






