Канальний вентилятор Vortice Lineo 250

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 1350 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 56.2 дБа |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2550 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 300 х 378 х 322 мм |
| Споживана потужність, Вт | 180 Вт |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 7 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Малошумний круглий канальний вентилятор Vortice Lineo 250 призначений для вентиляції невеликих і середніх приміщень у приватних будинках і промислових будівлях, де проста вентиляція не може забезпечити якісну витяжку відпрацьованого повітря, конденсату та іншої небажаної вологи. Модель італійської збірки нормалізує рівень вологості і збереже вашу улюблені меблі в первозданному вигляді.
Конструкція канального вентилятора Vortice Lineo
Модель вентилятора має двошвидкісний двигун, що дозволяє застосовувати недорогі перемикачі швидкостей та датчики стану навколишнього середовища. Завдяки застосуванню кулькових підшипників вентилятор серії Vortice Lineo мають збільшений термін служби. Швидкоз'ємні хомути дозволяють легко без спеціальних інструментів знімати вентилятор для перевірки та технічного обслуговування, а оборотна клемна коробка забезпечить зручне підключення вентилятора.
Канальні вентилятори Vortice Lineo 250 ідеально підходять для вентиляційних систем в житлових, офісних, громадських та промислових будівлях.
Монтаж вентилятора Vortice Lineo 250
Вентилятор розрахований для установки в канальному повітропроводі діаметром до 250 мм у будь-якому місці вентиляційної системи та під кожним кутом. В одній системі можна використовувати відразу кілька вентиляторів: - паралельно (для збільшення споживання повітря); - послідовно (для збільшення рушійного тиску). Вентилятор обладнаний монтажним кріпленням, для чіткого приєднання до стіни. Для простоти і зручності монтажна коробка фіксується в будь-якому положенні.
Дізнатися детальніше про звукоізольовані вентилятори для круглих каналів Vortice Lineo 250 і купити за низькою ціною в Києві можна в салоні «Альтер Ейр» або за телефонами 0800330828, (044) 223-42-42.






















