Канальний вентилятор Vortice Lineo 150 Т

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 550 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 50,5 дБа |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2100 об/хв |
| Опції керування | Таймер |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 214,5 х 234 х 294 мм |
| Споживана потужність, Вт | 58 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 °C |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Vortice Lineo 150 Т – це самий тихий канальний вентилятор на ринку, який має 2 режими роботи, одну додаткову функцію вбудованого таймера і вищий клас енергоефективності, що означає для споживача істинний і неперевершений комфорт.
Основними позитивними сторонами канального вентилятора є Vortice Lineo 150 Т:
1. Гранично простий монтаж, який відповідає всім вимогам і нормам.
2. Вентилятор можна ставити в будь-якому положенні, достатньо тільки вибрати найбільш відповідну модель.
3. До мережі обладнання підключається швидко, для цього на корпусі передбачена спеціальна клемна коробка.
4. Є можливість регулювання продуктивності вентилятора.
Вбудована додаткова функція таймера в вентиляторі, дозволяє гнучко регулювати періоди його активної роботи, задавати час роботи, час включення або відключення. Є нічний режим, коли вентилятор працює з малою інтенсивністю, з особливо низьким рівнем шуму, створюючи комфортні умови для сну.
Конструкція канального вентилятора Vortice Lineo 150 Т
Модель вентилятора має двошвидкісний двигун, що дозволяє застосовувати недорогі перемикачі швидкостей та датчики стану навколишнього середовища. Завдяки застосуванню кулькових підшипників вентилятор серії Vortice Lineo мають збільшений термін служби. Швидкознімні хомути дозволяють легко без спеціальних інструментів знімати вентилятор для перевірки та технічного обслуговування, а оборотна клемна коробка забезпечить зручне підключення вентилятора.
Монтаж вентилятора Vortice Lineo 150 Т
Канальний вентилятор для круглих каналів Vortice Lineo серії 150 досить легко монтується внаслідок наявності монтажних хомутів. Для простоти та зручності модель фіксується в будь-якому положенні, встановлюється в будь-якому положенні та під будь-яким кутом, головне, щоб діаметр повітропровода відповідав заданим характеристикам моделі.
Дізнатися детальніше про звукоізольовані вентилятори для круглих каналів Vortice Lineo 150 Т і купити його за низькою ціною в Києві можна в салоні «Альтер Ейр» або за телефонами 0800330828, (044) 223-42-42.
Габаритне креслення Vortice Lineo 150 T













