Канальний вентилятор Vortice Lineo 125 T

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 365 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 43 дБа |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2140 об/хв |
| Опції керування | Таймер |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 188,5 х 211 х 258 мм |
| Споживана потужність, Вт | 33 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 °C |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Vortice Lineo 125 T – це круглий вентилятор канального типу, який об'єднав в собі підвищені показники побутового та відцентрового вентилятора, і призначений для установки в побутових і промислових приміщеннях. Італійська модель володіє цілим рядом позитивних можливостей, і його придбання та встановлення подарує цілий ряд відмінних характеристик.
Конструкція канального вентилятора
Корпус канальний вентилятор Vortice Lineo 125 T виготовлений з надміцного пластику, який гарантує мінімальні показники рівня шуму і першокласний ступінь пожежобезпеки.
Зручне підключення вентилятора Lineo 125 T забезпечує обертається клемна коробка.
Двигуни вентиляторів мають дві робочі швидкості (максимальну і мінімальну), пристрій теплового захисту і кулькові підшипники (30000 годин безперервної роботи).
Колір канального вентилятора Vortice Lineo 125 T – сірий.
Монтаж вентилятора
Канальний вентилятор Vortice Lineo 125 Т, завдяки компактним зовнішнім розмірам, легко монтуються в обмеженому просторі стін чи підвісних стель, при чому можна розміщувати в просторі в будь-якому положенні.
Дізнатися детальніше про звукоізольовані вентилятори для круглих каналів Vortice Lineo 125 T і купити його за низькою ціною в Києві можна в салоні «Альтер Ейр» або за телефонами 0800330828, (044) 223-42-42.
Габаритне креслення Vortice Lineo 125 T


















