Канальний вентилятор Вентс ТТ Сайлент-М 150

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Вентс |
| Розхід повітря | 405 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26 дБА |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Сталь з полімерним покриттям |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 1970 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 274 х 580 х 260 мм |
| Споживана потужність, Вт | 45 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 °C |
| Вага | 6.1 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Інноваційна розробка від вітчизняного виробника Вентс являє собою абсолютно нову серію вентиляторів для круглих каналів. Відмінністю від попередньої продукції полягає в тому, що пристрій має підвищену тепло - і шумоізоляцію. Аеродинамічні показники досягають рекордних показників. Вдале поєднання характеристик осьових і відцентрових вентиляторів робить Вентс ТТ Сайлент-М 150 лідером продажів на сьогоднішньому ринку. Перекачування великих об'ємів повітряних мас, надійна робота, висока продуктивність і комфортні умови використання – ось головні і незаперечні плюси нової моделі.
Конструкція Вентс ТТ Сайлент-М 150
Фішкою Вентс ТТ Сайлент-М 150 виступає те, що він має металевий корпус з полімерним покриттям. Такий матеріал вперше використовується компанією Вентс. Завдяки міцності корпусу, робота виконується при мінімальних показниках шуму. Під зовнішнім корпусом з кераміки ховається ще один, внутрішній, для його виконання використовують високоякісний пластик. Внутрішня перфорація виконується таким чином, що видаються звуки двигунів направляється таким чином і під таким кутом, що відбувається загасання навіть самих високочастотних звуків. Матеріалом, який здатний поглинати звуки, в даному випадку виступає шар мінеральної вати товщиною 50 мм
Високі можливості вентилятора обумовлені, в першу чергу, його спеціально розробленої конструкції. Крильчатка конічної форми може перекачувати великі повітряні маси. А лопаті спрофільовані так, щоб збільшити кругову швидкість повітря до максимуму. І у них це досить непогано виходить. З-за цього підвищується тиск, а відповідно зростає й продуктивність.
Для зручного і максимально щільного приєднання до повітропроводу, патрубки оснащуються гумовими ущільнювачами. Клемна коробка в даному пристрої – зовнішня, підвищеної герметичності.
Двигун Вентс ТТ Сайлент-М 150
Двигун у вентиляторі Вентс ТТ Сайлент-М 150 використовується однофазний з можливістю роботи на двох швидкостях. Слід відразу зазначити, що регулювання швидкості відбувається за допомогою спеціально перемикача, залежно від моделі може бути вбудованим внутрішнім і зовнішнім. Електродвигун пристрій відноситься до енергоефективним – при незначних витратах електрики продуктивність досягає максимальних показників. Для безпеки і використання і надійною, тривалої експлуатації у вентиляторі передбачений вбудований термозапобіжник, він не допустить перевантаження системи. Стійкі підшипники кочення продовжать термін використання і не вимагають додаткового сервісного обслуговування.
Щодо монтажу, його слід проводити в каналі воздуховода, діаметр якого становить 150 мм. Установка дуже проста і зручна, не вимагає додаткових зусиль. На корпусі приладі знаходяться кріпильні кронштейни, які значно спрощують підлоговий, настінний або стельовий монтаж. Для підвищення продуктивності або робочого тиску в системі можлива установка декількох вентиляторів.
Купити вентилятор Вентс ТТ Сайлент-150 М в інтернет магазині Альтер Ейр досить просто, швидко, а головне економічно вигідно.
Робоча характеристика Вентс ТТ САЙЛЕНТ-М 150
Габаритне креслення Вентс ТТ САЙЛЕНТ-М 150








