Канальний вентилятор Вентс ТТ Сайлент-100 М

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Вентс |
| Розхід повітря | 170 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 24 дБА |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Сталь з полімерним покриттям |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2030 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 243 х 505 х 237 мм |
| Споживана потужність, Вт | 24 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 °C |
| Вага | 4.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Крок вперед в розробці інноваційних вентиляторів зробила компанія Вентс, представивши на ринку серію ТТ Сайлент –М. Відмінною рисою від всіх попередніх моделей є те, що він зовсім безшумний, а продуктивність і робочий тиск залишається на дуже високому рівні. Призначений для установки в круглих каналах витяжною або припливної вентиляції. Дана модель – ТТ Сайлент-М 100 вимагає канал, діаметром 100 мм, так як має патрубок відповідного розміру. Перекачування великих об'ємів повітряних мас відбувається настільки швидко, що не дає нового повітрю затриматися в приміщенні навіть на кілька хвилин.
Конструкція Вентс ТТ Сайлент-100 М
Щоб досягти таких низьких показників шуму розробником довелося багато чого змінити в конструкції вентилятора. Тепер його зовнішній корпус виготовлений зі сталі та має спеціальне полімерне покриття. Шумо - і теплоізоляція відбуваються завдяки тому, що звуки від працюючого електродвигуна направляються під особливим кутом на мінеральну вату, яка і виступає тим самим шумопоглинаючим засобом. Під зовнішнім корпусом ховається внутрішній, він, як і крильчатка, виконаний з високоміцного пластику.
Крильчатка має конічну форму, а лопаті спрофільовані таким чином, щоб збільшити швидкість потоку повітря. Разом з нею збільшується робочі тиск і продуктивність в цілому. Така конструкція говорить про те, що вентилятор наділений підвищеними аеродинамічними характеристиками. Спрямляющий апарат на виході вентилятора здатний максимально плавно, рівномірно і, в ту ж чергу, спрямовувати повітряні потоки. Важливу роль в тому, що робота пристрою малошумна зіграв і той факт, що вхід і вихід вентилятора має ущільнювачем з міцної гуми. Для підключення до живлення корпус наділений зовнішньої герметичній клемної коробкою.
Двигун Вентс ТТ Сайлент-100 М
Що стосується двигуна, то тут особливих змін не відбулося, порівняно з попередніми моделями. Використовується однофазний двигун, вимагає напруга 230 В і потужність складає 26 Вт. Витрата повітря при таких показниках – 240 м3/год. Можна зробити висновок, що двигун досить енергозберігаючий. Захищений від перевантаження і перегріву вбудованим термозапобіжником, цей факт і підвищує клас захисту, який дорівнює IPX4. Підшипники кочення максимально стійкі, вони здатні на постійну, безперервну роботу понад 40 000 годин.
Електродвигун може працювати на одній або двох швидкостях. Перемикання відбувається за допомогою вбудованого або зовнішнього перемикача. Якщо Ви хочете, щоб перемикання швидкостей відбувалося плавно, слід вибрати вентилятор з внутрішнім регулятором або купити окремо зовнішній – симісторний або автотрансформаторний.
Деякі моделі наділені додатковою можливістю – «таймер». Це дозволить задати потрібний час відключення вентилятора.
З приводу монтажу, особливих обмежень немає. Встановлюється в будь-якій частині воздуховода і під будь-яким кутом до осі вентилятора.
Переконайтеся в доскональної роботі нового вентилятори Вентс ТТ Сайлент-М 100. Купити дану модель можна на сайті компанії Альтер Ейр або зателефонувавши за телефоном 0800330828.
Робоча характеристика Вентс ТТ САЙЛЕНТ-М 100
Габаритне креслення Вентс ТТ САЙЛЕНТ-М 100


















