Канальний вентилятор Вентс ТТ ПРО 315

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Вентс |
| Розхід повітря | 2050 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 58 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2430 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 362 х 408 х 445 мм |
| Споживана потужність, Вт | 320 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 °C |
| Вага | 11.95 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Прекрасне рішення для систем припливно-витяжної вентиляції – вентилятор Вентс ТТ Про 315. Встановлюється в круглих каналах повітроводів, діаметр яких 315 мм. Ідеальне поєднання якості, продуктивності, надійності і ціни зробило цей пристрій лідером на сьогоднішньому ринку вентиляційного обладнання. Можливість перекачувати величезні маси повітря, при цьому робити це максимально швидко і практично безшумно, дозволяє піднімати споживчу привабливість на високий рівень. Відповідність всім стандартам європейської якості не дасть засумніватись в надійності Вентс ТТ Про 315.
Конструкція Вентс ТТ Про 315
Ідеально сконструйований, вентилятор відрізняється високими аеродинамічними показниками. Спеціальна крильчатка конічної форми і її спрофільовані лопаті максимально розганяють кругову швидкість повітряного потоку, від цього підвищується робочий тиск, а в наслідок, продуктивність збільшується в кілька разів. Справляющий апарат на виході з вентилятора направляє повітряні маси як можна плавно, з-за чого виключена вібрація а рівень шуму мінімальний.
Вентилятор адаптований для ергономічного використання, так як спеціальна конструкція дозволяє здійснювати сервісне обслуговування без найменших турбот. Центральний блок – знімний, він являє собою з'єднання електродвигуна, клемної коробки і крильчатки. Все це надійно заховано під високоміцним корпусом з поліпропілену зниженої горючості.
Двигун Вентс ТТ Про 315
Працює вентилятор на однофазному двигуні, вимагає живлення 230 Ст. Швидкість мотора може бути різною, регулюється спеціальним перемикачем. Слід зазначити, що електродвигун відноситься до енергозберігаючим. Його максимальна потужність складає 330 Вт, а продуктивність при цьому досягає 2350 м3/год. Це говорить про те, що Вентс ТТ Про 315 характеризується дуже високим показником коефіцієнта корисної дії. Незаперечним плюсом виступає і те, що робота двигуна виступає як високонадійна і безпечна. Клас захисту – IPX4. Підшипники кочення підвищеної якості сприяють тривалому терміну експлуатації. Щоб убезпечити від перегріву або перевантаження, встановлюються спеціальні термопредохранителями. З опису двигуна можна зробити висновок, що даний вентилятор послужить Вам довгі роки надійної і безперебійної роботи.
До додаткові опції «В», «Ун»
Певні моделі ТТ Про мають додаткові функції. Одна з таких – контроль підтримання постійної температури в приміщенні. Це досягається завдяки вбудованому термодатчику та електронного модулю температури. Це дає можливість регулювати швидкість обертання крильчатки (потужність двигуна)при мінімальних змінах температурного режиму. Перемикання потужностей буде відбуватися до тих пір, поки не встановиться температура, яка попередньо була запрограмована. Це буде незамінною функцією для будівель, де зміна температури навіть на 2 0С буде неприйнятною.
Альтер Ейр – інтернет магазин кліматичного устаткування, що дає Вам можливість купити вентилятор Вентс ТТ Про 315 за мінімальними цінами і в максимально швидкий термін.
Робоча характеристика Вентс ТТ Про 315
Габаритне креслення Вентс ТТ Про 315




















