Канальний вентилятор Вентс ТТ 250

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Вентс |
| Розхід повітря | 1495 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 50 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2525 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 287 х 323 х 383 мм |
| Споживана потужність, Вт | 200 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 °C |
| Вага | 7.8 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальний вентилятор Вентс ТТ 250 ідеально підходить для систем вентиляції, які вимагають сильного повітряного потоку. Завдяки підвищеній потужності пристрою, циркуляція відбувається настільки швидко, що використане повітря миттєво виводиться на вулицю. Найчастіше дану модель вентилятора використовують в різних побутових приміщеннях – кухні, ванні кімнати, душові. Додаткові ізолюючі кришки не допустять утворення конденсату, тому в кімнатах з підвищеною вологістю рекомендується встановлювати саме Вентс ТТ 250. Радіус повітропроводу при цьому повинен становити 250 мм.
Корпус вентилятора, як і у всіх представників серії ТТ, виготовляється з міцного пластику, який робить роботу пристрою практично безшумною. Згодом пластик не тьмяніє і не зношується, виключена поява вібрації. На патрубках вентилятора відбувається закріплення центрального блоку, який включає двигун, крильчатку і клемну коробку.
Працює даний пристрій на однофазному двигуні, який має дві швидкості. Наявність додаткового термозахисту убезпечить від перегріву. Використання підшипників кочення високої міцності зроблять роботу вентилятора максимально продуктивною і довговічною. Двигун відповідає всім стандартам європейської якості і має клас захисту IP X4.
Монтаж вентиляторів Вентс ТТ 250 може бути в будь-якій частині системи повітропроводу. Завдяки кріпильній пластині, що на корпусі, пристрій легко монтується на стіну. Щоб досягти більшого тиску, в систему повітропроводу встановлюють послідовно два вентилятори, якщо ж Ви хочете посилити продуктивність, то варто встановити вентилятори паралельно.
Додаткові модулі вентилятора Вентс ТТ 250
Вентс ТТ 250 не обмежується лише однією базовою моделлю, додаткові функції наділяють вентилятор новими можливостями.
Вентс ТТ 250 В – разом з комплектом вентилятора йде трипозиційний перемикач для регулювання потужності роботи двигуна.
Вентс ТТ 250 Т – дана модель оснащена таймером, тепер у Вас буде можливість запрограмувати час відключення вентилятора, таймер ставиться на час від 2 до 30 хвилин.
Вентс ТТ 250 У – говорить про те, що вентиляційний пристрій оснащений температурним датчиком для контролю постійної температури в приміщенні. Коли температура повітря досягає порогу спрацьовування (зміни на 20С), датчик з електронним модулем по температурі автоматично переводить роботу двигуна на більш сильний режим. Дана функція дає можливість підтримувати t0повітря, запрограмовану користувачем.
Вентс ТТ 250 У1 – датчик температури вбудований в канал повітропроводу, електронний модуль працює за таймером. Перемикання режиму роботи, при зміні температури, відбувається кожні 5 хвилин.
Вентс ТТ 250 Ун – електронний модуль по температурі, датчик виносний з кабелем 4 м.
Вентс ТТ 250 У1н – електронний модуль по таймеру і виносний температурний датчик.
Весь асортимент вентиляторів Вентс ТТ 250 можна знайти на сайті інтернет-магазину Альтер Ейр. Купити швидко і недорого, з доставкою та професійним монтажем можливо тільки у нас.


















