Канальний вентилятор в звукоізольованому корпусі Ostberg IFK

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Розхід повітря | 360 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 40 дБА |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1820 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | 50 мм |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 390х340х185 мм |
| Споживана потужність, Вт | 100 Вт |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 8.9 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Вентилятори канального типу Ostberg IFK 140 BV розроблені для застосування в круглих системах повітроводів.
Робоче колесо вентилятора канального типу і двигун розташовані на орендованій пластині корпусу, що дозволяє досить просто проводити очищення і обслуговування.
Корпус моделі виготовляється з гальванізованої сталі, з 50 мм шаром мінеральної вати, яка дозволяє максимально зменшити шум від роботи вентилятора.
Вентилятори у звукоізольованому корпусі укомплектовані однофазними двигунами із зовнішнім ротором.
Для захисту від перегріву використовуються вбудовані КВт, які реалізують функцію автоматичного перезапуску у вентиляторах.
Регулювання швидкості обертання здійснюється за допомогою терристора або трансформатора.
Канальні вентилятори Ostberg IFK можуть бути встановлені в будь-якому положення відносно осі обертання.
Детальну інформацію та ціни вентиляторів канального типу в звукоізольованому корпусі Ostberg IFK 140 BV Ви можете, звернувшись до консультантів Альтер Ейр.
Робоча характеристика Ostberg IFK 140
Габаритне креслення Ostberg IFK 140





















