Канальний вентилятор Systemair KVK Slim

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 280 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 40 дБ |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 400х300 мм |
| Споживана потужність, Вт | 80Вт |
| Робоча температура, °C | +60 °C |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Канальний вентилятор Systemair KVK Slim - пристрій, який може зробити ваше життя комфортнішим. З його допомогою ви зможете забезпечити у своєму будинку або офісі максимально комфортний мікроклімат. Ба більше, оновлення повітряного простору не вимагатиме від вас постійної присутності. Все що вам потрібно буде зробити - правильно змонтувати систему вентиляції. Вентилятор Systemair KVK Slim буде якісно виводити з приміщень брудне відпрацьоване повітря, тим самим створюючи ідеальні умови для відпочинку або роботи.
Характеристики Systemair KVK Slim
Якщо ви шукаєте обладнання для вентиляції, яке прослужить вам довгі роки, тоді вентилятор Systemair KVK Slim це саме те, що вам потрібно. Даний вентилятор зроблений з якісного матеріалу, який має високу корозійну стійкість. Використання при виготовленні пристрою саме такого матеріалу, дає можливість встановлювати його в місцях, де вологість завжди вище норми. Наприклад, у кухнях, ванних кімнатах, підвальних приміщеннях, гаражах. Також корозійно стійкий корпус дає змогу встановлювати Systemair KVK Slim не тільки всередині, а й зовні приміщень. Крім цього вентилятор оснащений двигуном із зовнішнім ротором, який здатний працювати максимально ефективно за будь-якого навантаження. Також хочеться звернути вашу увагу на тиху роботу канального вентилятора. Низький шумовий тиск пристрою є великою перевагою, особливо якщо його встановлюють у житловому просторі. Низький рівень шуму під час роботи забезпечують якісні сучасні матеріали та добре продумана звукоізоляція. Завдяки всьому цьому агрегат не буде відволікати вас своїм шумом, навіть якщо буде працювати з максимальним навантаженням.
Переваги Systemair KVK Slim
Канальний вентилятор Systemair KVK Slim досить простий в установці. Головне, дотримуватися інструкції, складеної виробником. Пристрій можна встановлювати як вертикально, так і горизонтально. Така універсальність є великою перевагою, особливо якщо ви інтегруєте вентилятор у вже наявну систему вентиляції. Разом з вентилятором ви отримаєте патрубок з гумовими ущільнювачами, який легко з'єднується з повітропроводом.
Крім цього, виробник подбав про те, щоб обслуговування вентилятора було максимально зручним і не займало багато часу. Сервісна кришка дуже просто знімається, і ви за лічені хвилини зможете отримати доступ до важливих елементів пристрою для проведення очищення або технічного обслуговування.
Також важливо згадати про те, що дане обладнання оснащене сучасними двигунами, які здатні працювати більш ефективно і довго. Двигуни такого типу мають вбудований тепловий захист. А це означає, що купивши вентилятор з таким мотором, ви зможете не боятися, що він перегріється і перестане ефективно справлятися зі своїм завданнями.









