Канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/150 T с таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 580 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 33 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2500 об/х |
| Опції керування | Таймер |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 212x200x295 мм |
| Споживана потужність, Вт | 50 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальний вентилятор Soler & Palau TD-500/150 T призначений для установки в вентиляційних повітроводах з круглим перетином. Призначений для використання як в побутових, так і в промислових приміщеннях: кафе, лікарня, офіс, школа або магазин. Індекс T в назві моделі вказує на наявність вбудованого таймера. Власник може самостійно регулювати час затримки на період 1-30 хв, після чого вентилятор вимикається автоматично. Таким чином, пристрій економно споживає електроенергію, виключаючи холосту роботу.
Конструкція вентилятора виготовлена з пластику, висока якість якого гарантує італійський виробник. Завдяки компактному розміру, встановлювати вентилятор Soler & Palau TD-500/150 T можна в підвісну стелю або в обмеженому просторі. Крім того, універсальна будова пристрою дозволяє проводити монтаж в будь-якій частині воздуховода. Розбирний корпус забезпечує легкий доступ до всіх внутрішніх компонентів вентилятора і дозволяє проводити швидкий демонтаж, при необхідності очищення або обслуговування.
Усередині корпусу знаходиться однофазний електричний двигун, що працює на кулькових підшипниках, що продовжують експлуатаційний період пристрою. Він оснащений термозахистом, яка дозволяє працювати пристрою безперервно довгий час. Двигун має три швидкості, обертаючи пластикові лопаті, які завдяки аеродинамічною будовою не видають звук при роботі. Низький рівень шуму не принесе дискомфорту, навіть при самій максимальній ефективності – 580 м³/год. Крім того, обладнання має клас захисту IP44 і клас ізоляції B.
Придбати модель Soler & Palau TD-500/150 T можна в салоні компанії Альтер Ейр, яка є офіційним дилером. Зробити це можна через можливості сайту або зателефонувавши за номером 0800330828.
Робоча характеристика Soler&Palau TD-500/150 T
Габаритне креслення Soler&Palau TD-500/150 T

















