Канальний вентилятор Ruck EL 400 EC 01

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ruck |
| Розхід повітря | 7120 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 84 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 3220 об/мин |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 403 х 403 х 416 мм |
| Споживана потужність, Вт | 1540 Вт |
| Робоча температура, °C | до +80 °C |
| Вага | 14 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 400 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальний вентилятор у круглому корпусі Ruck EL 400 EC 01 оснащений сучасним ЕС-двигуном, який забезпечує максимально високу продуктивність та стабільну роботу при мінімальних витратах електричної енергії. Саме технологія ЕС дозволяє значно знизити споживання, при цьому не обмежуючи можливості вентилятора під час роботи на високих режимах. Такий підхід дозволяє використовувати модель у системах, де важливо поєднувати інтенсивний повітрообмін, енергоефективність та високу надійність обладнання.
Лопатки складної форми, спрямляючий механізм та безперервний меридіональний канал у конструкції вентилятора працюють таким чином, щоб звести втрати енергії під час трансформації всередині апарату до мінімуму. За рахунок цього зменшується навантаження на систему, повітряний потік виходить більш рівномірним та спрямованим, а аеродинамічний опір знижується. Низьке енергоспоживання напряму впливає на експлуатаційні витрати — вони помітно скорочуються впродовж усього строку використання вентилятора, що робить модель економічно вигідною при тривалій роботі.
Для коректної роботи у системах з ЕС-технологією використовується ЕС-контролер, який може доповнюватися додатковими комплектуючими. Монтаж вентилятора здійснюється безпосередньо у повітропровід, а спеціальний фіксуючий хомут дозволяє виконати установку швидко та надійно. Для розширення можливостей використання передбачено широкий вибір аксесуарів: мережевий вимикач, захисні решітки, шумоглушники, зворотні клапани та інші елементи, які роблять експлуатацію більш зручною та адаптованою під конкретні умови.
Придбати вентилятор Ruck EL 400 EC 01 можна в інтернет-магазині Альтер Ейр. Покупцеві надається детальна інформація щодо монтажу, підключення та експлуатації обладнання, що дозволяє вибрати конфігурацію під конкретну систему та отримати максимальну ефективність від його використання.
Габаритне креслення Ruck EL 400 EC 01










