Канальний вентилятор Ostberg CAU 125 C

Канальний вентилятор Ostberg CAU 125 C
Код товару: a-21350
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Канальний вентилятор Ostberg CAU 125 C
| Бренд | Ostberg |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 44 дБ |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розхід повітря | 375 м³ |
| Розміри, мм | 760х255х360 мм |
| Споживана потужність, Вт | 2110 |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 20 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити













