Канальний вентилятор для повітропроводів круглого перерізу Soler&Palau VENT-150NK

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 750 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 50 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2550 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 333 х 333 х 213 мм |
| Споживана потужність, Вт | 95 Вт |
| Робоча температура, °C | -20°С до +60°С |
| Вага | 5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Термостійкість |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
VENT-150 NK – це оновлений варіант канального вентилятора промислового класу для систем із круглими трубами повітроводів від іспанського виробника вентиляційної техніки Soler&Palau.
За допомогою кількох таких вентиляторів можна створити повноцінну припливно-витяжну вентиляційну систему для невеликої торгової зали або закладу громадського призначення, благо для цих вентиляторів випускаються всі необхідні для цього аксесуари від виробника.
Вентилятор має високу продуктивність – понад сімсот кубометрів на годину. Також при створенні цього вентилятора багато уваги було приділено його зносостійкості - проточний корпус виготовлений з нержавіючої сталі, а крильчатка з міцного пластику, який однаково адаптований до високих і низьких температур, а також не піддається корозії. При цьому вентиляційний апарат має невелику вагу.
Вентилятор має
однофазний двигун із зовнішнім ротором зі ступенем захисту IP44, а зовнішня
клемна коробка встановлена не просто зовні корпусу, а виведена із дротом для
зручності експлуатації.
З "приємних
дрібниць", Soler&Palau VENT-150 NK постачається разом з кронштейном
для швидкого монтажу, а значить при покупці заощадите на додатковому приладді.
Щодо більш детальної інформації, рекомендуємо зв'язатися з нашими менеджерами-консультантами за телефоном 0 800 33 08 28.















