Канальний вентилятор Дімант К4Е 400

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Розхід повітря | 4100 м3/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | н/д |
| Колір | Синій |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень захисту | н/д |
| Номінальна частота обертання | 1400 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Прямокутний |
| Розміри, мм | н/д |
| Споживана потужність, Вт | 400 Вт |
| Робоча температура, °C | -25-+45 °С |
| Вага | н/д |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 600 х 350 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Діамант К4Е-400 - сучасна модель канального вентилятора, яка забезпечить Вам комфортне середовище життя, організовуючи повноцінну вентиляцію приміщень різних типів і конфігурацій. Цей прилад є чудовим поєднанням високої якості, продуктивності і низької ціни. Незважаючи на те, що даний вентилятор вітчизняного виробництва, він нічим не поступається в технічному плані своїм європейський аналогам.
Пристрій володіє якісним двигаталем з автоматичним захистом від перегріву, а також підшипниками, які не потребують обслуговування. Крім усього іншого, корпус даного обладнання покритий спеціальним полімерним покриттям, яке захищає агрегат від механічних пошкоджень.
Отже, канальний вентилятор Діамант К4Е-400 простий і зручний в монтажі і підключенні, так і в повсякденній експлуатації. Цей пристрій буде радувати Вас своєю надійною та стабільною роботою протягом усього терміну експлуатації (середній ресурс до капітального ремонту - 35000 годин).






