Канальний безшумний вентилятор Soler&Palau TD-160/100 N SILENT

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 140/180 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 21/24 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2200/2500 |
| Опції керування | Регулятор швидкості |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 163х151х232 мм |
| Споживана потужність, Вт | 12/25 Вт |
| Робоча температура, °C | -20...+40 С |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Вибираючи вентиляцію для житлових приміщень, особливо важливо враховувати рівень шуму, адже можливості звукоізоляції не безмежні, а вироблені побутовими приладами шуми в сумі можуть заподіювати істотний дискомфорт. Фахівці це називають шумовим/звуковим забрудненням. Тривалий вплив шуму здатен заподіяти масу незручностей від підвищеної дратівливості до порушень сну і проблем зі слухом.
А як же в таких умовах здійснювати нормальну вентиляцію в приміщенні, якщо за вікнами гул автостради, а звичайні вентиляторні установки і самі шумлять неабияк, вимагаючи додаткової звукоізоляції?
Іспанські канальні вентилятори Soler&Palau TD-160/100 N Silent вирішують цю проблему радикальним чином. Їх конструкція дозволяє при високій потужності, шуміти чи не на рівні самих тихих настінних вентиляторів.
Особливості конструкції
Секрет криється в запатентованої конструкції агрегату, в ній використаний багатошаровий корпус, що складається з перфорованого шару для рівномірного розповсюдження та гасіння звукової хвилі плюс шар звукопоглинального матеріалу. А що б канал повітровода не вібрував при роботі сполучні патрубки вентилятора оснащені гумовими втулками. Раніше подібний рівень комфорту передбачався хіба що для дорогих установок промислового класу.
Варто згадати і про невелику висоту корпуса, що грає на користь користувача, коли мова заходить про прихований монтаж в застельовому просторі.
Обслуговування
Але це не єдині переваги Soler&Palau td-160/100 n silent, його корпус з'єднаний з монтажним кронштейном таким чином, що руховий вузол з крильчаткою можна знімати для чищення, не розбираючи конструкцію і не роз'єднуючи патрубки з повітроводом. Навіть поставивши Soler&Palau TD-160/100 N SILENT у важкодоступному місці, вам не складе труднощів самостійно почистити його від пилу. Круглий канальний вентилятор працює в двох швидкісних режимах, для включення яких ви можете використовувати фірмовий перемикач REGUL2.
Замовити Soler & Palau td-160/100 n silent Ви можете в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр, за допомогою форми замовлення інтернет магазину або просто зателефонувавши за телефонами 0-800-33-08-28, (044) 223-7-223 нашим менеджерам з продажу.












