Elicent E-BOX - канальний вентилятор в звукоізольованому боксі

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Elicent |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 34,4 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 1960 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розхід повітря | 172 м³ |
| Розміри, мм | 241х135х448 мм |
| Споживана потужність, Вт | 60 Вт |
| Робоча температура, °C | до +40 °C |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Вентилятор E-box micro , канального типу. Виробляється компанією Elicent, яка є відділенням побутової вентиляції компанії Maico. Торгова марка Elicent працює на ринку вентиляції вже 40 років, за цей час компанія встигла завоювати довіру у покупців.
Успіх компанії полягає не тільки в якісному виконанні своєї продукції, але і постійне впровадження інноваційних введень на свою продукцію. Elicent E-box micro, є вентилятор відцентрового типу. Підключається до повітропроводів круглого типу, опціонально можна замовити ущільнення отворів, до яких підключаються повітроводи.
Вентилятор Elicent E-box 100 micro захищений від корозії, так як корпус виготовлений з високоміцної оцинкованої сталі, так само корпус додатково оснащується особливим матеріалом для шумопоглинання. У надійності двигуна вентилятора, сумніватися не варто, оскільки компанія Elicent використовувала двигун безщеточного типу, який не вимагає особливого підходу до обслуговування.
Так само встановлений двигун має високий коефіцієнт корисної дії. Виробник потурбувався про шумових характеристиках, даного агрегату зробивши лопатки загнутими вперед, крім зниженого шуму підвищується ефективність роботи.
Детальну інформацію та ціни на вентилятори Elicent E-box місгоВы можете дізнатися, звернувшись до консультантів Альтер Ейр.
Робоча характеристика Elicent E-BOX
Габаритне креслення Elicent E-BOX


















