Брізер Tion 4S

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | TION |
| Площа до, м² | 50 |
| Рівень шуму, дБ | 19/47 дБа |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Повітряний фільтр | G4, АК-4S |
| Робочий діапазон температур | -40...+50 °C |
| Розхід повітря | 140 м³/г |
| Розміри, мм | 528 × 453 × 203 мм |
| Споживана потужність, Вт | 1.05 кВт |
| Вага | 8.20 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Контроль по CO2 | Ні |
Tion 4S – це базова модель припливної вентиляційної установки з максимальною продуктивністю 140 м3/год. Низький показник рівня шуму дозволяє провести монтаж пристрою навіть в спальній зоні. Завдяки надійній звукоізоляції, вас не будуть турбувати сторонні звуки з вулиці. Управління здійснюється за допомогою дистанційного пульта з LCD-дисплеєм, або спеціального мобільного додатку в смартфоні "Tion Remote".
ФУНКЦІОНАЛ
Вентиляційна установка налічує 6 швидкостей для припливного повітря. Залежно від обраної швидкості, змінюється продуктивність, яка може становити 30/45/60/75/90/140 м3/год.
Внутрішній режим рециркуляції дозволяє ефективно очистити не тільки вуличне повітря, але і забруднене повітря, яке потрапляє всередину приміщення. Завдяки вбудованому таймеру, з'являється можливість програмувати роботу приладу. Наявність турборежиму сприяє більш прискореній рециркуляції повітряних потоків.
ЗАСТОСУВАННЯ
Брізер Tion 4S призначається для ефективної та якісної очистки припливного повітря. Пристрій очищає повітря від вуличних вихлопних газів, пилу, алергенів, шкідливих вірусів і бактерій, тим самим забезпечуючи завжди чисте, попередньо нагріте повітря у вашому домі. Площа приміщення не повинна перевищувати 50 м2. Установка чудово підходить для приватних житлових будинків, квартир в мегаполісах, установ тощо.
КОНСТРУКЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ
Припливна вентиляційна установка Tion 4S оснащена:
- Первинним фільтром класу G4 і антибактеріальним фільтром для тонкого очищення АК-4S.
- Високоефективними вентиляторами.
- Автоматичною заслонкою, яка не дозволяє потрапити всередину приміщення непідготовленому, забрудненому повітрю.
- Нагрівальним елементом, який забезпечує якісну і злагоджену роботу пристрою навіть у найлютіші холоди.
- Високоякісним пластиковим корпусом.
- Пультом для дистанційного керування.
- Гладкою, універсальною лицьовою панеллю білого кольору.
МОНТАЖ
Вентиляційна установка кріпиться до стіни завдяки спеціальним гвинтам, їх повинно бути 4. Всередині стіни необхідно просвердлити монтажний отвір способом алмазного буріння з утепленням і шумоізоляцією. На фасаді будівлі потрібно встановити захисну решітку, яка запобігатиме потраплянню опадів і сміття всередину системи. Пристрій підключається до звичайної розетки. Монтаж повинен провести досвідчений і кваліфікований фахівець.
ОБСЛУГОВУВАННЯ
Обслуговування брізера не займає багато часу і зусиль. Все що необхідно – це міняти повітряні фільтри по мірі їхнього забруднення, раз на 6 місяців. У разі виникнення будь-якого роду поломки потрібно звернутися до сервісного фахівця ..
Купити припливну вентиляційну установку Tion 4S за вигідною ціною ви можете в онлайн-магазині Альтер Ейр. Наші фахівці проведуть для вас грамотну консультацію та допоможуть з вибором.
















