Безшумний вентилятор Soler&Palau Silent 300 CRZ PLUS з таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 320 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 36 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 200 |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 214 х 214 х 148,8 мм |
| Споживана потужність, Вт | 21 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 1.65 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятор Soler&Palau Silent 300 CRZ PLUS призначений для монтажу на вентиляційні канали діаметром 150 мм невеликих приміщень. Найчастіше це душові, вбиральні, гардеробні та інші подібного призначення. Може встановлюватися як на стіну, так і на стелю. Добре підходить для місць, де підвищені вимоги до рівня шуму, оскільки забезпечений системою придушення вібрацій від двигуна при роботі, а також гратами спеціальної форми, яка зменшує шум при всмоктуванні повітря.
Вентилятор практично не вимагає обслуговування завдяки особливій системі кулькових підшипників для крильчатки, які забезпечують від 30 тисяч годин безперервної роботи. Для зручності користування модель оснащена таймером, на якому можна виставити час, який вентилятор буде працювати після включення. Діапазон налаштувань змінюється від 1 до 30 хвилин.
Придбати Soler&Palau Silent 300 CRZ PLUS ви можете оформивши замовлення у менеджерів компанії Альтер Ейр, або особисто відвідавши наш фірмовий магазин в Києві.
CRZ - вентилятори даної комплектації оснащуються таймером затримки, з можливістю налаштування від 1 до 30 хвилин
Робоча характеристика Soler&Palau Silent-300 CRZ PLUS
Габаритне креслення Soler&Palau Silent-300 CRZ PLUS


















