Відцентровий канальний вентилятор Soler&Palau CVB slimbox

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 370 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 44 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1800 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 308,5х213х315,5 мм |
| Споживана потужність, Вт | 100 Вт |
| Робоча температура, °C | -20...+40 |
| Вага | 6.2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Вентилятор витяжний промисловий Soler&palau CVB slimbox, покритий епоксидною фарбою, призначений для комерційних і промислових приміщень.
Вентилятори з вбудованою термозахистом і кульковими підшипниками. Дана серія вентиляторів, залежно від моделі, оснащені двох або чотирьох полюсними однофазними електродвигунами, із зовнішнім ротором. Робоче колесо відцентрового вентилятора CVB мають загнуті вперед лопатки крильчатки. Регулювання швидкості обертання можливо з допомогою напруги.
Промислові вентилятори відцентрові CVB slimbox поставляються в звукоізольованому корпусі, що виготовляється з оцинкованої сталі. Вентилятори з низьким рівнем шуму, завдяки вогнетривкому синтетичному матеріалу М1 (7мм). Герметичність вентиляторів забезпечується патрубками з гумовими ущільнювачами, для під'єднання до повітропроводам. Залежно від моделі, вентилятор відцентровий призначений для установки в повітропроводи з діаметром від 125 мм до 250 мм.
Монтаж вентилятора не займе багато часу, так як вентилятори поставляються з монтажними опорами, а також оснащені винесеною клемною коробкою. Установка вентиляторів може проводитися в будь-якому положенні.
Для установки і монтажу даної серії безшумних вентиляторів можлива поставка таких додаткових аксесуарів і комплектуючих матеріалів:
- регулятори швидкості, електронні однофазні (REB),
- однофазні автотрансформаторні регулятори швидкості, (RMB),
- вимикач (On/Off),
- зворотний клапан (CAR),
- круглі гнучкі вставки (MSO),
- панельні фільтри (MFL-G4),
- круглі електричні повітронагрівачі (MBE),
- круглі шумоглушники (SIL),
- захисні решітки (APC),
- антивібраційні опори (KSE).
Детальну інформацію про відцентровому вентиляторові звукоізольованому Soler&palau CVB slimbox, Ви зможете дізнатися у менеджерів авторизованого дилера компанії Alter Air.













